Главная страница

Ви здійснюєте чи збираєтесь розпочати зовнішньоекономічну діяльність? Будемо раді допомогти Вам в цьому та взяти на себе Ваші турботи, пов’язані з митним оформленням товарів та їх перевезенням.

Компанія ТОВ «СТД Україна» виступає в ролі митного брокера та експедитора і надає митно-брокерські послуги з митного оформлення товарів в м. Києві та Київській області, а також здійснює організацію міжнародних перевезень вантажів.

Професіоналізм наших спеціалістів та відмінна репутація нашої компанії в митних органах дозволить в найкоротший термін та з мінімальними затратами оформити вантажі будь-якої складності

Розуміння проблем та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволить максимально ефективно організувати доставку Вашого вантажу з пункту відправки до пункту призначення.

Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені в тому, що маєте справу з надійною компанією та кваліфікованими співробітниками. Співпраця з нами – це економія витрат, якісне обслуговування, стабільна робота та успіх Вашого бізнесу!